Úvod Vysokozdvižné plošiny

Katalog vysokozdvižné plošiny - půjčovna plošin

Nůžkové vysokozdvižné plošiny

Nůžkové vysokozdvižné plošiny

Teleskopické vysokozdvižné plošiny

Teleskopické vysokozdvižné plošiny

Kloubové vysokozdvižné plošiny

Kloubové vysokozdvižné plošiny

Půjčovna plošin

Půjčovna plošin

Kontakty

Zde naleznete seznam kontaktních míst resp. kamenných poboček s regionálními flotilami vysokozdvižných plošin. Máme k Vám blíž!

Vstoupit

Vysokozdvižné Plošiny

Vysokozdvižné Plošiny

Vstoupit

Vysokozdvižné plošiny a práce ve výškách

Hledáte možnost pronajmout si vysokozdvižné plošiny? Je Váš zájem dlouhodobý nebo chcete pouze překlenout krátkodobou potřebu? Rádi bychom Vám nabídli naše služby právě v této oblasti. Naše vysokozdvižné plošiny JLG jsou Vám ve všech ohledech plně k dispozici.  V naší půjčovně najdete nůžkové vysokozdvižné plošiny s nosností v pracovním koši od 367 kg do 680kg a s pracovními výškami od 7,8 do 17,8 metru. Abychom Vám poskytli servis s maximální dostupností, realizujeme pronájem z našich pěti poboček v České republice. Neváhejte nám zavolat a blíže se na naše vysokozdvižné plošiny informovat. Navštivte náš katalog produktů a výrobních řad.


Pronájem vysokozdvižné plošiny

Naše společnost Vám nabízí novou službu. Naši flotilu manipulační techniky jsme rozšířili o vysokozdvižné plošiny. Pronájem těchto plošin můžete využít na našich 5 pobočkách po celé České republice. Naše pobočky najdete v Praze, Plzni, Teplicích, Ostravě a Velkých Bílovicích. Nejste si jistí, které vysokozdvižné plošiny jsou pro vaši práci vhodné? Obraťte se na nás, rádi vám z naší flotily ty pravé vysokozdvižné plošiny vybereme.  Jaké údaje od Vás budeme potřebovat znát? Především v jaké výše budete potřebovat svou práci vykonávat. Dalším neméně důležitým údajem je požadovaný pohon zařízení. Vysokozdvižné plošiny se nabízíme ve verzi s elektrickým pohonem nebo dieselovým pohonem.


Poptávkový formulář   (z kategorie Úvod)Položky formuláře označené hvězdičkou jsou povinné (*)

Pronájem vysokozdvižných pracovních plošin

Pronájem vysokozdvižných pracovních plošin JLG, nabízíme na naši pobočkách v Praze, Plzni, Teplicích, Ostravě a Velkých Bílovicích.
Pokud potřebujete využít službu pronájmu pracovních plošin jsem vám nablízku. Vybírat můžete z širokého spektra modelů a to ať již potřebujete pracovní plošinu nůžkouvou, kloubovou či teleskopickou.


www.vysokozdvizneplosiny.cz

tel: +420 271 078 333